Aktualności

Konferencja WallStreet 14 - największe spotkanie inwestorów indywidualnych w Polsce

01 czerwiec 2010

Przedstawiciele Tele-Polska Holding S.A. wezmą udział w konferencji WallStreet, która odbędzie się w dniach 11-13 czerwca w Hotelu Mercure Kasprowy w Zakopanem. Zapraszamy do odwiedzin naszego stoiska oraz spotkania z Zarządem spółki.

Z uwagi na duże zainteresowanie konferencją oraz planami rozwojowymi spółki, zachęcamy do umawiania się z przedstawicielami spółki za pośrednictwem adresu e-mail inwestor@tphsa.pl w tytule wpisując hasło "WallStreet 14". Bardzo prosimy o pozostawienie swoich danych identyfikacyjnych umożliwiających kontakt zwrotny (imię, nazwisko, telefon kom. adres e-mail) jak również preferowany dzień spotkania podczas konferencji (piątek,sobota lub niedziela).

Konferencja WallStreet jest największym spotkaniem inwestorów indywidualnych w Europie Środkowo - Wschodniej. W tym roku odbędzie się już 14 edycja i tradycyjnie będzie mieć miejsce w stolicy polskich Tatr - Zakopanem. Wydarzenie to na stałe wpisało się już w harmonogram przedsięwzięć organizowanych przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych i odbywa się w czerwcu każdego roku.

Więcej o konferencji: tutaj >>